Якщо ви хочете завжди отримувати виграші проводите свої ставки на переможця в 1хбет. Ці ставки завжди будуть простими в складанні попередніх прогнозів і принесуть нехай не найбільші, але гарантовані виграші.

Для тих прогнозистів, які хочуть отримати великі виграші, ставки на фаворита не підійдуть. У той же час, ще не маючи особливого досвіду складання правильних прогнозів, фактично кожен початківець спортивний аналітик не може зробити успішну ставку на виграш аутсайдера і при цьому зможе вигідно поставити на успіх лідера матчу.


Ставки, які проводяться на фаворита матчу завжди приймаються через не найбільші, але при цьому стабільні коефіцієнти. Однак їх розмір, не завжди буде таким вже мінімальним і багато в чому буде залежати насамперед від того простивши кого грає фаворит.

Якщо команда лідирує в чемпіонаті і часто проводить свої матч проти середняків ліги ставка на ці матчі будуть прийняті через усереднені коефіцієнти. В цьому випадку ставка може бути прийнята через коефіцієнти з показниками 1.90.

Ставки, що проводяться на виграш фаворита дуже вигідні тим, що вони здатні принести стабільні виграші. Навіть якщо команда, яка вважається фаворитом в окремо взятому матчі програє, ця ситуація, стане скоріше випадковістю і тому завжди буде багато матчів, в яких фаворит зможе виграти.

Ставки, що проводяться на фаворита, можуть принести не тільки виграш, але і принести спокій, тому що їх можна вигідно зробити, не вдаючись до детального аналізу і в той же самий час, не варто переживати за переможця в матчі, оскільки виграє в ньому фаворит, оскільки він завжди буде мати шанси на перемогу 100: 1.

Складаючи свій попередній прогнозу на матч за участю лідера, необхідно пам'ятати про те, що знайти багато детальної статистики та інформації про цю команду буде зовсім не складно. Будь-який інтернет користувач може дізнатися з офіційних джерел про склади команд і про те, хто з лідерів команди травмований і не буде грати в майбутній матч.

Проводячи ставки на фаворита 1хбет необхідно враховувати мотивацію гравців і то, як лідери клубів проводять ігри в поточному сезоні. При цьому використовуючи всі доступні статистичні дані, прогнозист зможе зробити ставку не тільки на перемогу команди, а й через розпис, на різні події і виграти дуже великі гроші, при цьому, при проведенні цих ставок маржа букмекера буде зовсім невисокою і складе тільки пару пунктів і в той же самий час, маржа букмекера при проведенні ставок проти фаворита може дійти до показників цілих чисел.

Ставки, що проводяться на фаворита, завжди приймаються з максимальним лімітом по сумі, яка буде вище ніж загальний середній ліміт, встановлений на ставки, що проводяться на перемогу аутсайдера матчу. І така система прийому ставок є обов'язковою умовою, оскільки букмекер не допустити перекосу в лінії своїх ставок.

Незважаючи на незаперечні переваги проведення подібних ставок на перемогу потенційного фаворита, і тому є ситуації при якій провести ставки можна з великою вигодою без солідного прибутку.

Для прийому ставок на перемогу фаворита при коефіцієнтах в 1.4, виграш буде незначним і в результаті не дасть прогнозистів солідних доходів.

Товариські матчі, які проходять в міжсезоння за участю команди фаворита, можуть стати потенційно програшними. Оскільки в цих матчах відпрацьовуються нові стратегії і ігрові зв'язки гравців, а результат в цьому плані відходить на другий план.

Це ж стосується і матчів за участю лідера, що проходять в кінці чемпіонату. Дуже часто, команда, яка змогла виконати свої завдання на сезон може виставити на ці матчі другий склад, який потенційно може програти навіть аутсайдеру ліги.

Недооцінка суперника дуже часто може вплинути на успіх ставки, і дуже важливо правильно оцінювати реальну силу фаворита в майбутній грі. Адже дуже часто фаворит матчу визначаються умовно, а клуб, який проводить матч проти фаворита, може володіти такими ж зоряними і досвідченими гравцями і займає більш низьке місце в таблиці чемпіонату тільки по ряду суб'єктивних причин і обставин. Така ситуація дуже часто зустрічається в матчах футбольних чемпіонатів Франції, Голландії, Англії, Туреччині, Італії, Португалії, Німеччини та Іспанії.

Якщо команда фаворит бере участь одночасно у великій кількості турнірів, необхідно вивчити турнірні завдання клубу на сезон. Дуже часто можлива та ситуація, при якій заради перемоги в чемпіонаті, команда може пожертвувати виступами в кубку і виставляти на ці матчі дублюючий склад.

Ставки на фаворита в 1хбет можна вигідно провести на простих і зрозумілих умовах з точки зору потенційно можливих розмірів коефіцієнтів. Але при цьому ставки, що проводяться на фаворита, можуть принести не великі, але гарантовані виграші.