Конструктор ставок - це дуже зручний, практичний і універсальний онлайн інструмент, який створений для того, щоб професійний спорт аналітик міг скласти прогноз на створений ним матч і при цьому повною мірою міг впливати на результат гри. Саме таке унікальне поєднання, яке реалізовано в бетконструкторе ставок і робить їх привабливими значно збільшивши ймовірністю проведення виграшною ставки.

Конструктор ставок доступний всім користувачам сайту БК 1хбет абсолютно безкоштовно і кожен з них може спробувати себе в якості спортивного аналітика створивши власний футбольний або хокейний матчі і склавши на нього виграшний прогноз на індивідуальні показники гравців групи атаки і зможе вигідно провести ставку, через високі котирування коефіцієнтів. При цьому така ставка буде мати максимально більшу ймовірністю отримання виграшу.


Проведення ставки через конструктор зможе фактично будь-який зареєстрований користувач сайту БК 1xbet. Для того щоб провести виграшну ставку спортивний прогнозист повинен мати чималий досвід вивчення статистики гравців групи атаки. Оскільки цей інструмент для проведення ставок і був створений для професійних прогнозистів, які вміють складати прогнози спираючись перш за все на результативність атакуючих гравців.

Для проведення спортивних аналітиком ставки в бетконструкторе необхідно увійти в спеціалізований розділ, в якому потрібно вибрати з усіх представлених там матчів дві будь-які команди, які в цей день не грають між собою. Вибравши 2 команди і створивши гіпотетичний можливий матч, спортивний прогнозист повинен перенести вибрані команди в праве верхнє поле меню.

Створивши таким чином власний матч в бетконструкторе спортивних ставок 1ХБет інтернет користувач може додати до складу своїх команд гравців групи атаки з інших команд. Саме ці, обрані для посилення створених команд гравці і повинні надалі реалізувати складений попередній прогноз.

Вибираючи гравців в склади команд, спортивний прогнозист повинен дотримуватися деяких правил і обмеження. Зокрема, він не може додати:

  • одного гравця відразу в склади двох команд;
  • до складу однієї команди менше одного гравця;
  • одного гравця два рази до складу однієї команди;
  • в склади обраних команд тих гравців, які грають один проти одного в реальному матчі;
  • до складу однієї команди більше 5 гравців.

Провести ставку через конструктор на сайті букмекерської контори 1хбет, зареєстрований користувач зможе на результат і на рахунок матчу. Розрахунок ставки стане відомий прогнозистів відразу ж після того, як завершаться абсолютно всі матчі, які в нього включені.

Після завершення всіх вхідних в конструктор матчів, спеціальний алгоритм почне збір аналітичних даних і проведе швидкий підрахунок всіх голів. Для визначення результату або результату в створеному матчі, буде проходити підсумовування всіх голів, які були забиті гравцями, яких користувач конструктора додав в склади обраних команд. Програма підсумовує всі забиті голи які, в матчах було забито обраними гравцями в основний час матчу.

Основна перевага проведення гравцем ставок через конструктор 1хбет, складається, в тому, що аналітик отримує можливість посилити склади своїх команд так, щоб в результаті складений ним прогноз виявився виграшним. Завдяки бетконструктору спортивний аналітик може включити до складу команд атакуючих гравців, грунтуючись на показниках їх результативності.

Провести ставку через бетконструктор аналітик зможе вигідно лише в тому випадку, якщо він вміє скласти спортивний прогноз максимально детально вивчивши їх результативність. Завдяки цим прогнозом користувач сайту отримає можливість створити власний матч і аналізуючи статистичні показники правильно визначити потенційну результативність гравців, зробити ставку, в якій він зможе в повній мірі впливати, на результат, і результат матчу.

Створений в бетконструкторе 1xbet матч дозволить спортивному прогнозистів з високою часткою ймовірності зможе зробити свою виграшну ставку через великі коефіцієнти.