Дзеркало сайти БК 1Хбет необхідно використовувати в тому випадку, якщо вхід на основний сайт букмекерської контори 1xbet, заблокований регіональними інтернет провайдерами. Дзеркало сайту - це альтернативний варіант для входу гравців в свій особистий кабінет при блокуванні доступів до основного сайту.


Сьогодні в Росії більшість букмекерських контор, в тому числі і 1Хбет працюють в стані підлозі легальності. Це пов'язано, на жаль, з тим, що нове законодавство значно обмежило прийом ставок через інтернет. А наявність міжнародної ліцензії не дає право в повній мірі законно здійснювати свою діяльність в російському інтернет просторі.

Саме тому, адміністрація букмекерської контори 1xbet у випадках блокування свого офіційного сайту настійно рекомендує зареєстрованим користувачам використовувати офіційні сайти дзеркала.

Кожен з цих сайтів дзеркал є на 100% точною копією офіційного сайту цієї букмекерської контори. Різниця між ними полягає лише в url адресу, вводиться в рядок браузера. Кожне з цих сайтів дзеркал дає зареєстрованим користувачам доступ в його особистий кабінет і дає скористатися всіма функціональними можливостями для проведення ставок, поповнення депозиту або виведення виграних грошей.

Якщо ваш регіональний інтернет провайдер заблокував Вам вхід на офіційний сайт букмекера гравцеві не варто переживати або панікувати. Вам потрібно просто увійти на будь-який сайт дзеркало, використовуючи свій індивідуальний логін і пароль і скористатися всіма функціональними можливостями для проведення ставок на спорт.

Вхід через альтернативний сайт дзеркало в кабінет гравець є повністю законним і не суперечить правилам букмекерської контори. Навпаки, сам букмекер рекомендує своїм гравцям використовувати сайт дзеркало для ефективного обходу блокувань.

Тепер завдяки сайту дзеркала блокування гравцям не страшні, і не завадять в проведенні ставок на спорт і в отриманні виграшу.