Велоспорт безперечно наймасовіший вид індивідуального спорту. У змагання з велоспорту на аматорському рівні беруть участь мільйони, а етапи багатоденних велоперегонів в яких беруть участі професіонали збирають біля телеекранів уболівальників по всьому світу.

На все велогонки, які проводяться на регіональному та національному рівні, можна дуже вигідно в режимі он-лайн спостерігати за тим, як розвиваються події в гонці.

Популярність проведення ставок на велогонки на сайті 1хбет пояснюється перш за все високими котируваннями коефіцієнтам, і досить простою системою складання прогнозу, що в сукупності з унікальною можливість проведення live ставки забезпечує спортивним прогнозистам і аналітикам унікальну можливість проведення своєї ставки на найбільш вигідних умовах.


Ставки, які проводяться на велогонки приймаються на офіційному сайті БК 1xbet в спеціально виділеній розділі, відвідавши який прогнозист може побачити всю лінію, яка сьогодні охоплює всі міжнародні і національні гонки які проходять на вело трасах світу.

Лінія на офіційному сайті 1Хбет максимально широко охоплює змагання, які проходять на шосейних велоперегонах і на Велодромі.

Гонки на Велодромі є короткостроковими і незважаючи на те, що проводяться вони частіше, розмір коефіцієнтом по ним значно нижче, ніж при проведенні ставок на результаті багатоденних шосейних гонок з великою кількістю проміжних етапів. З всіх, хто йшов велогонок, які сьогодні в повній мірі включені в лінії популярністю користуються ті ставки, які проводяться на переможців етапів в:

1 Тур де Франс.

2 Тур Країни Басків.

3 Тур Швейцарії.

4 Гранд тур Іспанська Вуэльта.

5 Гранд тур Джиро-д`Італія.

6 Гонка сонця Париж-Ницца.

7 Тур Німеччині.

8 Тур Польщі.

Незважаючи на те що ставки на результат велогонок в БК 1хбет, відрізняються не тільки високими коефіцієнтами, але і досить простою системою прогнозування переможця в гонках, багато гравців проводять ставки на розпис і на порівняльну характеристику гонщиків.

Популярність ставок на велогонки пояснюється прагненням прогнозистів виграти максимально велику суму, і можливість проводити ставки через деталізовану розпис подій, які проходять під час велогонки і в зв'язку з можливістю проводити ставки через максимальні коефіцієнти під час перегляду змагань.

Розпис на різні події, які проходять в велоперегонах дозволяє прогнозистам провести максимально вигідно свою ставки на:

1 Кращу трійку велогонщиків.

2 Тотал та/ні.

3 переможця гонки.

4 індивідуальний тотал.

5 Переможця очкової класифікації.

6 Переможця фінальної класифікації.

7 Кращого молодого учасника велогонки.

8 Класифікацію команд, що беруть участь в гонці.

Також, крім ставки на велогонщика, який максимально може приїхати до фінішу першим, що дає користувачам можливість максимально вигідно провести ставку на порівняльні характеристики учасників гонки.

Для проведення прогнозистом порівняльної ставки інтернет користувачеві необхідно вибрати 2-х гонщиків з представленого списку і в підсумку провести свою ставку на те, хто з велогонщиків приїде до фінішу раніше за інше і з якою різницею за часом.

Порівняльна ставка, на показник "хто з велогонщиків краще", може забезпечити максимально великий виграш, при цьому вона досить проста в прогнозуванні ніж скажімо ставка, що проводиться на різні події в розпису або на ставки, які проводяться на переможця етапу в що проходить велогонці.