Тираж спортивного тото на сайті БК 1хбет проводитися регулярно і щодня. Крім того, букмекерська контора 1xbet, дає можливість зареєстрованим користувачам свого сайту взяти участь в тиражах чотирьох спортивних тоталізаторів, два з яких є вузькопрофільними і присвячені індивідуально футболу і хокею. Два інших тото, також включають в свій тираж футбольні та хокейні матчі, але вони є базовими тоталізаторам за правилами проведення тиражу і про них ми більш детально розповімо в нашій статті.


Спортивний тоталізатор «П'ятнашка» - це тото зі стандартними правилами розіграш тиражу якого проходить на сайті букмекерської контори 1xbet щодня. В тиражі цього тоталізатора зареєстрованому користувачу сайту БК 1Хбет для того щоб зірвати Джек-пот необхідно правильно передбачити результат 15 футбольних або хокейних матчів. Саме таке число ігр та входить в кожен тираж цього тоталізатора.

Для того, щоб взяти участь у поділі призового пула користувачеві досить правильно визначити результат мінімум по 9 матчів і максимум по 14 ігор.

Джек-пот в цьому тото може доходити до одного мільйона рублів.

Призовий пул тиражу може становити 200 000 рублів.

А мінімальна ставка складає лише еквівалент в 30 російських рублів.

В тиражі спортивного тоталізатора «Точний рахунок», який є не менш популярним на сайті букмекерської контори 1Хбет, ніж тото «П'ятнашка» учаснику потрібно правильно передбачити точний рахунок по 8 футбольних матчів.

В якості додаткових варіантів в рамках цього тоталізатора букмекер пропонує гравцеві визначити не тільки переможця, але і точний рахунок, тотал, і результат плюс тотал. Ця можливість у багато разів збільшує число всіх виграшних варіантів, що впливає на величину максимального призу.

Якщо для того щоб зірвати Джек-пот учасник тиражу повинен правильно передбачити точний рахунок в 8 матчах, то для отримання частини від призового пула він повинен правильно спрогнозувати рахунок мінімум в трьох і максимум в семи футбольних матчах.

Джек-пот в цьому тото може доходити до трьох мільйона рублів.

Призовий пул тиражу може становити 500 000 рублів.

А мінімальна ставка дорівнює еквіваленту в 30 російських рублів.