Спортивні ставки, які сьогодні проводяться на тотал вважаються найвигіднішими бо такі ставки допомагають прогнозистам максимально збільшити розмір можливих виграшів. Ставки, які проводяться через тотал будуть цікаві професійним спортивним прогнозистам, які вміють працювати із статистикою і прагнуть до великих виграшів.

Проведення ставки через тотал дають спортивному прогнозистів можливість максимально збільшити кількість варіантів, на які можна вигідно провести ставку на сайті БК 1хбет. Такі ставки приймаються через тотал матимуть багато вигідних варіантів різних подій. Такі ставки, можуть бути прийняті на велику кількість закинутих шайб, забитих голів, набраних очок, отриманих карток, пробитих штрафних, точних кидків і поданих кутових.


Стратегія проведення ставки на тотал в БК 1xbet є найефективнішою, оскільки ця ставка дає можливість максимально збільшити розмір котирувань за коефіцієнтами.

Проводячи свою ставку на показники по Тоталь, користувач сайту 1Хбет повинен зробити вхід в лінію і звернути свою увагу на значення вказані в стовпчиках, з буквами «Б» і «М».

Стовпчик, позначений буквою «Б» виводить всі дані за показниками на тотал / більше. Провести ставку на цей показник, який вказаний в стовпчику прогнозист зможе перш за все в тому випадку якщо він буде впевнений, що події, на які ним проводитися ставка будуть більше ніж ті показники, які вказані в стовпчику. Провести свою ставку користувач зможе на те, що в зазначеному матчі буде забито один або кілька голів.

Стовпчик позначений буквою «М» виводиться зі значенням тотал/менше. Ставка, яка сьогодні проводиться на значення «менше» буде завжди позначати то що прогнозист може провести її на те, що в матчі не буде забитих голів.

Базовими ставками, які проводяться по тоталом на сайті 1xbet є ставки, що проводяться на:

класичний тотал, з можливістю проводити ставку на більше/менше;

індивідуальний тотал, який дає прогнозистів можливість провести ставку на статистику гравців;

азіатський тотал, який дає прогнозистів можливість розділити ставку на дві частини.

Ставки, які проводяться в режимі реального часу, на тотал дають прогнозистів можливість вигідно зробити ставку перед початком і вчасно проведення матчу.

Зробити ставку на початку матчу на сайті букмекерської контори 1Хбет можна вигідно на тотал більше / менше або на різну кількість пробитих штрафних, поданих кутових, офсайдів і порушень. Провести ж свою ставку через тотал можна просто і навіть вигідно в кінці матчу з високою часткою ймовірності виграшу і зробити таку ставку через тотал по різну кількість забитих голів і ударів по воротах.

Ставки, які проводяться на тотал в лінії 1xbet на початку матчу будуть завжди мати багато шансів на перемогу, але при цьому, така ставка буде прийнята через дуже високі коефіцієнти. Провести свою ставку на тотал можна з огляду на, те що умови прийому будуть в рівній мірі поширюватися на основний час в грі, а підрахунок всіх результатів буде актуальний в кінці матчу.

Ставки на тотал в букмекерській конторі 1xbet, приймаються на різні показники більше / менше і через широку і варіативну розпис, яка дає спортивному прогнозистів можливість максимально збільшити кількість різних варіантів по проведенню ставки через високі коефіцієнти.

Тотал подвійний шанс відрізняється від інших ставок, які приймаються на сайті букмекерської контори 1Хбет високою ймовірністю отримання виграшу. Така велика ймовірність більше в рази, ніж при проведенні ставки гравцями на результат в окремому матчі. Ця ставка зможе принести високі коефіцієнти, а виграш по ній буде найбільшим.

Тотал так/ні, незвичайна, і вигідна ставка, яка проводитися на те, що обидві команди заб'ють або ж не заб'ють гол. Роблячи ставку на так / ні завжди можна передбачити, то що в даному випадку одна команда може забити гол, а інша не забити його. Саме тому ставка, яка проводитися на тотал так / ні буде завжди вигідна в тому випадку якщо в матчі грають тільки дві команди, які за своїм класом гравців не рівні. Ставку на тотал можна бути прийнята вигідно на всі матчі, які проходять, як по-друге, так і по-третє лігах, в яких імовірність того, що обидві команди зможуть забити гол буде високою.

Ставки на тотал тайму є досить ускладненою версією класичного тотала більше / менше, і приймаються такі ставки в букмекерській конторі 1xbet на абсолютно будь-які матчі, що проходять в командних видах спорту. При проведенні цієї ставки спортивний прогнозист повинен максимально правильно скласти свій попередній прогноз на різні статистичні показники по кожному тайму. Ризики при проведенні цієї ставки завжди будуть вище, але в той же самий час і розмір потенційно отриманого виграшу може бути навіть в кілька разів вище.

Індивідуальний тотал, дуже вигідний. Для того, щоб ставка, що проводиться на індивідуальний тотал виграла, спортивний прогнозист повинен вміти правильно передбачити, кількість пробитих штрафних, результативних передач, забитих голів, порушень і поданих кутових.

Ставку на тотал можна досить вигідно проводити сьогодні на різні показники гравців групи атаки.

Ставки, які сьогодні проводяться на тотал, можуть дати прогнозистів можливість збільшити розмір потенційного виграшу за рахунок додавання своєї ставки в експрес, яка буде проводитися на точний рахунок в матчі. Це буде ставка, яка зможе принести фактично подвійний виграш. При підрахунку потенційно можливого виграшу, ставка вважається, за 2 рівні, кожна з яких принесе окрему виграшну суму.

Перевага при проведенні ставки на різні змагання в БК 1Хбет через тотал полягають в тому, що приймаються вони на всі змагання в індивідуальних і в командних видах спорту і зробити таку ставку можна навіть покладаючись на свою інтуїцію, прямо під час перегляду трансляції.

Ставки, які сьогодні проводяться через тотал є досить вигідним доповненням до основних видів спортивних ставок і тому вони дають спортивному прогнозистів можливість навіть в кілька разів збільшити розмір потенційного виграшу.