Сьогодні, віртуальний спорт завойовує все більше аудиторії. У ньому є те поєднання, яке так любить сучасний користувач: всі, хто проходить матчі досить видовищні і є ймовірність великого виграшу, провівши всього одну ставку.

Віртуальні змагання і кібер матчі набирають сьогодні популярність і на сайті букмекера 1xbet. Це не дивно, так як дана букмекерська створила для своїх гравців ті умови при яких їм вигідно проводити ставки мають високі котирувальні коефіцієнти. Чимало важливим є можливість для гравців, які пройшли реєстрацію на сайті 1хбет робити ставки на кібер спорт перед початком віртуального матчу, а також в режимі онлайн під час гри.


Букмекерська контора 1xbet була однією з перших, хто став приймати на кібер спорт ставки. На сьогоднішній день на сайті створений цілий розділ під віртуальні змагання. Гравцям надається можливість проведення ставок на велику кількість підрозділів кібер спорту, яких досить багато представлено на сайті.

Гравці, які не змогли зробити ставку на віртуальний спорт до початку змагань, мають можливість провести її в режимі live, при цьому букмекер залишає високу котирування коефіцієнтів на проведені онлайн ставки.

Найпопулярнішим видом кібер спорту є віртуальний футбол. Більшість гравців вибирає його за можливість отримання виграшу при високих коефіцієнтах і глибокої розпису.

Букмекерська контора 1Хбет на своєму сайті проводить змагання з кібер футболу, представлені статусними клубними турнірами. Вони складаються з Ліги Чемпіонів і Ліги Європи, де беруть участь престижні європейські клубні футбольні команди.

Кожен день на сайті 1xbet проходять чемпіонати в кожної з ліг. При цьому одна проведена гра триває всього 20 хвилин і все змагання турніру проходять одночасно. Так, кожні 20 хвилин стартує новий тур і за день проходять всі матчі в лізі. Це дає можливість тим, хто робить спорт прогнози робити ставки на всі матчі в прохідному турі або ж на одну певну гру.

Що б збільшити діючі коефіцієнти на змагання з кібер футболу, гравці можуть робити ставки використовуючи глибоку розпис, що дозволить збільшити розмір очікуваного виграшу. Якщо гравці використовують розпис, то можуть робити свої ставки на такі події:

 1. результат тайму;
 2. тотал менше або ж більше;
 3. фори;
 4. азіатський гандикап;
 5. європейський гандикап;
 6. результат тайму;
 7. тотал чет чи непарне;
 8. подвійний шанс;
 9. Наступного гол в грі;
 10. Результат усіх матчів туру;
 11. Результат по всіх матчів туру.

Крім віртуального футболу, гравці роблять спортивні прогнози на сайті букмекерської контори 1xbet можуть вибирати і інші розділи кібер спорту проводячи на них ставки. І хоча розпис в цих змаганнях не така глибока, все ж коефіцієнти залишаються високими, що дає можливість отримання великого виграшу.

Цікавою пропозицією так само служать прохідні віртуальні змагання з собачим бегам і кінським стрибків, півнячим боям. На інші види спорту теж можна проводити ставки в віртуальних змаганнях: баскетболі, великому тенісі, хокеї, гандболі, американському футболі, мото та авто гонках, регбі.

Перед початком гри спортивний прогнозист може провести ставку з високим коефіцієнтом на будь-який вид віртуального спорту, але так само він може зробити ставку під час матчу, при цьому високий коефіцієнт зберігається і для ставок режимі live і для тих, які робляться на початку гри.

На офіційному сайті БК 1Хбет зроблено все дуже зручно для спортивних прогнозистів. У розділі віртуального спорту транслюються всі прохідні кібер матчі в онлайн режимі. Це дає можливість гравцеві, який зробив ставку спостерігати за змінами під час змагань. Він може це робити використовуючи матч-центр де проходить текстова трансляція і через відеоплеєр в режимі реального часу.