Пінг-понг серед індивідуальних видів спорту користується найбільшою популярністю у вболівальників і прогнозистів. Цей особливий статус настільний теніс отримав завдяки простому прогнозуванню, а ставки в БК 1хбет на матчі з пінг-понгу приймаються через максимально високі коефіцієнти.

Крім того, користувач сайту має можливість провести свою ставку прямо під час тенісного матчу, що максимально збільшує шанси спортивних прогнозиста на виграш. Крім того, користувачі сайту мають можливість проводити ставки на результат матчів з пінг-понгу прямо під час їх перегляду, через широку розпис подій в режимі live ставки.


Пінг-понг - це наймасовіший вид індивідуального спорту. У нього грають, і дорослі і діти, а вболівальники та прогнозисти люблять проводити свої ставки на настільний теніс завдяки їх прибутковості.

Сьогодні міжнародна федерація пінг-понгу охоплює національні федерації 196 країн, а міжнародні змагання з пінг-понгу проходять по всьому світу. Найбільшою ж популярністю користуються матчі, з настільного тенісу які проходять, в Європі, Америці та Азії. Тому зовсім не дивно, то що лінія ставок на сайт букмекерської контори 1xbet в повному обсязі охоплює абсолютно всі матчі, що проходять в турнірах з настільного тенісу в Данії, Японії, Малайзії, США, Швеції, Росії, Гонконгу, Австрії, Україні, Німеччині, Південній Кореї , Сінгапурі і Китаї.

Завдяки широкій лінії, яка представлена ​​на сайті букмекера інтернет користувачі мають можливість максимально вигідно провести свою ставку на матчі з пінг-понгу, які проходять в:

1 Чемпіонаті Світу.

2 Азіатської Лізі Чемпіонів.

3 ITTF Pro Tour.

4 Європейській Лізі Чемпіонів.

5 Лиге PRO.

6 Кубке ТТ.

7 турнірі серії Challenger.

8 Чемпіонаті Європи.

9 Олімпійському турнірі.

На офіційному сайті БК 1ХБет користувачі сайту можуть провести ставку на настільний теніс можуть використовувати лінію, що включає в себе ставки на:

Матчі в змішаних дуетах;

Матчі в парних жіночих дуетах;

Матчі в парних чоловічі дуетах;

Індивідуальні чоловічі матчі;

Індивідуальні жіночі матчі.

Лінія ставок з настільного тенісу дає можливість зареєстрованому користувачу сайту 1ХБет максимально вигідно можна провести як через експрес, так і через поодинокі ставки, які приймаються на результат і ж на точний рахунок тенісного матчу. Також інтернет користувач зможе вигідно провести ставку використовуючи широку розпис з високими коефіцієнтами.

Ставки через широку розпис можна провести на:

тотал по кількість набраних очок;

перемогу тенісиста в сеті;

тотал більше/менше;

перемогу в сеті з форою;

тотал парне/непарне;

результат партії;

індивідуальну фору.

Скласти свій попередній прогноз на матчі з пінг-понгу і провести свою виграшну ставку на сайті 1xbet прогнозист зможе при детальному аналізі статистики та вже на підставі отриманих даних він може провести свою ставку під час матчу. Такі ставки, що проводяться в режимі Live, можуть з високою часткою ймовірності, стати виграшними і принесуть великі гроші.