З усіх європейських національних футбольних чемпіонатів Серія А справедливо вважається однією з найбільш видовищних. І це не дивно оскільки в чемпіонаті Італії з футболу беруть участь команди, які успішно виступають не тільки на національному, а й на європейській арені. Ці команди добре відомі нашим уболівальником і тому не дивно, що БК 1хбет приймає на своєму сайті ставки на всі футбольні матчі серії А через максимально високі котирування коефіцієнтів.


Матчі, які проходять в Серії А, дуже видовищні і дуже цікаві, оскільки в цій футбольній лізі грають гранди європейського клубного футболу. Принципові дербі, якими славиться цей чемпіонат давно стали найбільш очікуваними серед футбольних уболівальників всього світу. Принципові матчі, які проходять між Ромою та Лаціо, Інтером і Міланом збирають не тільки велика кількість глядачів. На ці матчі завжди можна вигідно провести ставку особливо якщо робити її на сайті букмекерської контори 1xbet.

Завдяки сучасним інтернет технологіям любителі футболу в нашій країні можуть дивитися безкоштовно і у відмінній якості всі матчі Серії А прямо на сайті букмекера. І можуть не тільки дивитися, а й проводити ставки в режимі live на всі матчі, які проходять в чемпіонаті Італії з футболу. Тим більше, що такі ставки можна досить вигідно провести через деталізовану розпис, і приймаються вони через максимально високі котирування коефіцієнти.

Максимально високий накал боротьби в матчах цього футбольного чемпіонату настільки великий, що скласти попередній прогноз на їх результат складно навіть в тому випадку, коли грають середнячки чемпіонату, а що вже говорити про матчі лідерів і команд, які ведуть боротьбу за путівки в Лігу Європи.

Ставки в БК 1ХБет на матчі за участю футбольних грандів, таких як Мілан, Наполі, Фіорентина, Ювентус, Інтер, Лаціо і Рома. Проводити ставку на матчі в Серії А досить вигідно перш за все з точки зору виграшу, але в той же час досить складно, тому що скласти попередній прогноз на результат цих футбольних матчів дуже складно. Якщо робити ставку на матчі в режимі live можна коригувати будь поточний прогноз прямо під час гри і провести ставу яка матиме багато шансів на ставку.

Ставки, які сьогодні проводяться на офіційному сайті БК 1Хбет в режимі рeального часу дають можливість спортивному прогнозистів максимально правильно передбачити результат окремий тайму або всього матчу. Проаналізувати склади команд і то, як буде розвиватися ситуація в матчі, спортивний прогнозист зможе з великою часткою ймовірності провести виграшну ставку.

Розпис на всі футбольні матчі, що проходять в Серії А, дають зареєстрованому користувачу сайту 1Хбет можливість зробити ставку грунтуючись на статистиці футболістів і команд.

зробити вигідну ставку на різні футбольні матчі, які проходять в чемпіонаті Італії можна через деталізовану розпис, яка виставляється на різні події матчу. Використовуючи розпис, пронозіст зможе провести свою ставку на:

 1. тотал більше/менше.
 2. загальна кількість кутових.
 3. нічийний результат матчу.
 4. загальна кількість карток.
 5. переможця тайму.
 6. кількість забитих голів.
 7. час першого і останнього гола.
 8. кількість штрафних.
 9. кількість офсайдів.
 10. кількість порушень.
 11. результат тайму.
 12. автор першого і останнього гола.

Подібна розпис, яка надається на сайті букмекерської контори 1хбет дає спортивному прогнозистів можливість збільшити кількість варіантів проведення ставок і можливість отримати великий виграш.