Зареєструватися на сайті БК 1хбет сьогодні може будь-який гравець досяг вісімнадцяти річного віку. Будь-яких інших обмежень для проходження новим гравцем реєстрації в букмекерській конторі 1xbet не існує.

Процес проходження реєстрації на сайті букмекера досить простий і зрозумілий. Його без будь-яких проблем зможе пройти і досвідчений і початківець гравець. Якщо ж, в процесі проходження реєстрації у Вас виникнуть, якісь питання Ви завжди зможете їх задати фахівцям служби технічної підтримки.


Для проходження реєстрації на офіційному сайті букмекерської контори 1Хбет новий гравець може вибрати один з трьох запропонованих йому варіантів. Зокрема, він зможе пройти реєстрацію в БК 1xbet через номер свого мобільного телефону, через особистий аккаунт в соціальних мережах і через особисту електронну пошту.

Використовуючи для проходження реєстрації номер особистого мобільного телефону або свій аккаунт в соц. мережах Ви зможете зареєструватися всього за пару хвилин, однак таке проходження реєстрації буде не повним. Отриманий Вами статус дасть Вам можливість поповнити депозит, проводити ставки і отримувати виграші.

Однак перед виведенням грошей новий гравець повинен буде надати копію своїх документів, які підтвердять його особистість. І тільки після перевірки особи гравець отримає можливість вивести виграні гроші.

Реєстрація через адресу електронної пошти проходить довше, але зате така форма реєстрації є повною і не зажадає надалі перевірок особистості.

При проходженні процесу реєстрації, через електронну пошту гравцеві буде запропонована для заповнення спеціальна реєстраційна анкета, в якій всі поля обов'язкові для заповнення.

При проходженні повної реєстрації на сайті букмекерської контори 1xbet новий користувач в реєстраційній формі зобов'язаний вказати:

  1. країну проживання.
  2. регіон проживання.
  3. Місто проживання.
  4. своє ім'я.
  5. своє прізвище.
  6. вибрати валюту проведення ставок.
  7. свій особистий пароль.
  8. Адреса електронної пошти.
  9. номер особистого мобільного телефону.

Заповнивши всі перераховані вище поля реєстраційної форми і відправивши форму заявки на затвердження, новий користувач отримає на свою пошту лист від адміністрації БК 1Хбет в якому буде розміщено посилання активації особистого кабінету гравця. Після переходу за цим посиланням гравець активує свій особистий кабінет. Після його активації новий користувач сайту зможе входити в нього в будь-який зручний для себе час ввівши в спеціалізоване поле входу свій особистий логін і пароль, вказаний ним при реєстрації.