Безкоштовні ставки через промокод в БК 1хбет може проводити абсолютно будь-який зареєстрований гравець. Для того щоб провести свою ставку безкоштовно гравцеві необхідно увійти в спеціалізований розділ на сайті букмекера і в ньому обміняти свої бонусні бали на код купона безкоштовної ставки.

Незважаючи на те що ставка проводиться гравцем безкоштовно, весь виграш, з неї він отримає на свій особистий депозит на сайті букмекерської контори 1xbet. Цим такі ставки і привабливі.


Обмін бонусних балів на промокодом безкоштовних ставок проводитися в спеціалізованому розділі сайту 1xbet. Залежно від того, яка кількість бонусних очок зібрав гравець він може вибрати один або кілька купонів для проведення безкоштовної ставки. При цьому таку ставку можна провести, як в системі експрес, так і через одиночну ставку.

Вибравши необхідний промокод, користувач сайт повинен ввести отриманий номер у поле матчу в лінії ставок. Після введення коду він автоматично отримує право на проведення обраної ставки безкоштовно.

Вибираючи промокод гравець повинен враховувати те, що в розділі обміну бонусних балів на безкоштовні ставки, є промокодом, на безкоштовні поодинокі, і експрес ставки. При цьому гравець зможе вибрати для себе безкоштовну ставку, і в командних, і в одиночних видах спорту. А також він зможе обміняти бонусні бали, на проведення безкоштовних ставок в віртуальному спорті.

Такий обмін буде максимально вигідний оскільки гравець отримає можливість відіграти свої бонусні бали, через ставку і зможе перетворити їх в реальні гроші. При цьому розмір зароблених бонусів може збільшитися в кілька разів, оскільки всі безкоштовні ставки проводяться через досить високі коефіцієнти.

Якщо гравець хоче провести безкоштовно одиночну ставку він може вибрати, як універсальний промокод "одинарні", що дає йому право проводити свою ставку безкоштовно на будь-який вид спорту входить в лінію букмекера, так і спеціалізований промокод, які дозволяє зробити безкоштовно одиночну ставки на волейбольні, хокейні, футбольні, баскетбольні, тенісні і гандбольні матчі.

Провести одиночну безкоштовну ставку на сайті букмекерської контори 1Хбет гравець зможе лише в тому випадку, якщо коефіцієнт цієї ставки буде мати котирування вище ніж 1.8.

При проведенні користувачем безкоштовної спортивної експрес ставки можна вибрати універсальний промокод "Експрес", який дає можливість зробити ставку, на абсолютно будь-який матчі в одному з командних видів спорту, а також гравець зможе вибрати спеціальний промокод для проведення безкоштовної експрес ставки на волейбольні, футбольні, гандбольні , тенісні, баскетбольні і хокейні матчі, через експрес ставки.

Провести ставку експрес безкоштовно можна в тому випадку якщо вона буде складатися мінімум з трьох матчів, при цьому кожна з цих ставок буде приймаються з коефіцієнтами не нижче 1.8.

Крім можливості проведення безкоштовних ставок на змагання в одиночних і командних видах спорту на сайті букмекерської контори 1xbet у гравців є можливість обміняти бонусні очки на промокодом безкоштовних ставок в віртуальному спорті.

Обмін таких бонусних очок на безкоштовну ставку буде дуже вигідний з тієї причини, що проводяться в віртуальному спорті ставки, приймаються за максимально високими котируваннями коефіцієнтів і користувач, вибравши один з таких промо-кодів з безкоштовними ставками отримає унікальну можливість вигідно обміняти їх і збільшити суму свого бонусу.

Безкоштовні ставки через промокод гравець зможе зробити на такі види віртуального спорту, як баскетбол, реслінг, теніс, півнячі бої, бойові єдиноборства, футбол, хокей, авто і мотогонках.

Зробити безкоштовну ставку через промо код на матчі в віртуальному виді спорту, можна в тому случає якщо обрана гравцем ставка буде мати котирування коефіцієнтом не нижче 1.8.

Також обміняти бонусні очки на код безкоштовної ставки можна в спортивному тоталізаторі і в бетконструкторе ставок.

Такий обмін бонусних балів, на безкоштовну ставку через промокод, на сайті 1Хбет можна назвати максимально вигідним оскільки гравець отримає можливість не просто перевести в готівку свої бонус, але і зможе збільшити його суму завдяки тому, що безкоштовну ставку можна провести через високі коефіцієнти.