Мобільна версія сайту БК 1хбет буде корисна тим гравцям, які проводять свої ставки в режимі Live на спортивні змагання зі смартфонів і планшетів і не завжди можуть перебуває вдома за своїм комп'ютером під час трансляції цих матчів.

Мобільний сайт букмекерської контори 1xbet дає можливість зареєстрованим користувачам входити в свій особистий аккаунт з мобільних гаджетів і проводити ставки на спорт незалежно від свого місця знаходження.


Створена букмекерською конторою 1Хбет мобільна версія сайту, сьогодні повністю адаптована для всіх існуючих смартфонів, мобільних телефонів і планшетів. Для того щоб гравець зміг провести свою ставку з особистого мобільного пристрою йому потрібно увійти на мобільну версію сайту БК 1xbet і зробити вхід в свій особистий аккаунт використовуючи такий самий логін і пароль, що і на веб сайті букмекера. Особистий кабінет на мобільному сайті наділений тими ж функціональними можливостями, що і на сайті основному.

Особливо зручно проводити на мобільній версії ставки в режимі live. Оновлення всіх коефіцієнтів відбувається тут в реальному часі, і повністю відповідає тим подіям, які відбуваються в цю хвилину в матчі.

Крім мобільної версії сайту гравець може використовувати для проведення ставок клієнтське мобільний додаток, завантажити яку можна в спеціальному розділі на сайті букмекерської контори.

Цей мобільний додаток чудово адаптоване під операційні системи Android і IOS і дозволяє гравцеві при мінімальному споживанні трафіку виробляти свої ставки за все за один клік.

Завдяки легкості і доскональности додатки, воно працює навіть при невисокій швидкості інтернет з'єднання. Тому Ви без особливих проблем зможете розміщувати свої ставки і відстежувати їх статус в незалежності від свого місцезнаходження і швидкості інтернету.

Використовуючи мобільний додаток або мобільну версію сайту БК 1Хбет, зареєстрований користувач, має можливість не тільки проводити свої ставки на спортивні змагання і футбольні матчі, але й зможе поповнити свій поточний рахунок або ж виводити виграні гроші.

Провести поповнення свого ігрового депозиту або вивести гроші з мобільного сайту букмекерської контори 1xbet користувач зможе за допомогою платіжних систем:

  1. Qiwi-wallet.
  2. WebMoney.
  3. ЯндексДеньги.
  4. LiqPay.
  5. EasyPay.

Так само через мобільну версію сайту користувач може отримати доступу до історії зроблених ним ставок і до своєї фінансової історії поповнення і виведення виграних грошей. Проводячи ставки через мобільний додаток, гравець отримує на свій e-mail оперативну інформація за результатами даного змагання.

Мобільний варіант сайту, як і мобільний додаток за своїми функціональними можливостями нічим не поступається офіційному сайту букмекерської контори. Всі необхідні для проведення спортивних ставок функціональні опції знаходяться у користувача на відстані в один клік.

А навігація по сайту і управління функціональними можливостями особистого кабінету максимально зрозумілі навіть на інтуїтивному рівні і є досить простими у використанні.