Огляд ліній і коефіцієнтів на сайті БК 1хбет, хотілося б почати, сказавши про її широті, яка охоплює всі існуючі види спорту. Крім того, по своїй лінії ставок букмекерська контора 1xbet пропонує своїм зареєстрованим гравцям максимально високі котирування коефіцієнтів.

Ставки по цій лінії зареєстровані гравці можуть проводити, як на одиночні, так і на командні види спорту. При цьому з командних видів спорту широта охоплення доходить до других і третіх дивізіонів національних чемпіонатів.


У лінії ставок на сайті букмекерської контори 1хбет є як досить популярні види спорту, такі як теніс, біатлон, футбол, хокей і баскетбол так і майже відомі у нас змагання з флорболу, боям сумо або по дартсу.

Якщо говорити про ширину щоденної лінії ставок на сайті БК 1xbet, можна відзначити, що щодня в неї входить більше семисот спортивних подій.

Якщо порівнювати види спорту за кількістю подій, що входять в лінію то можна з упевненістю сказати, що перше місце в ній займає футбол.

Матчі футбольного європейського вікенду представлені розписом в якій присутні численні фори і тотали, а також є можливість проводити ставки:

 1. на різні хвилини матчу.
 2. на загальну кількість жовтих карток.
 3. на футболіста, який заб'є перший гол в грі.
 4. на футболіста, який заб'є останній гол у матчі.
 5. на кількість кутових ударів.
 6. на кількість штрафних ударів.
 7. на загальну кількість порушень в грі.
 8. на кількість в кинутих аутів.
 9. на видалення в грі.

Коефіцієнти за ставками на офіційному сайті букмекерської контори 1xbet досить високі і будуть цікаві і новачкам, і професійним гравцям.

Крім ставок на традиційний спорт на сайті букмекерської контори 1хбет, зареєстровані користувачі можуть проводити свої ставки на кібер спорт, а зокрема на віртуальний футбол.

Скажемо більше на офіційному сайті цієї букмекерської контори проходять розіграші:

 1. віртуальної Євроліги по футболу.
 2. віртуальної футбольної ліги.
 3. віртуальної ліги футбольних збірних.
 4. собачих перегонів.
 5. мотогонок.
 6. скачок.
 7. віртуальних змагань зі спідвею.
 8. віртуальні спортивні бої.

Ставки по лінії live охоплюють всі без винятку командні види спорту і дають можливість проводити по ним ставки з такою ж глибокою розписом і з тими ж котируваннями коефіцієнтів, що і ставки перед початком матчу.

При цьому слід зауважити, що проводити в режимі live ставки на футбольні і хокейні матчі можна навіть вчасно їх переглядом в режимі онлайн на сайті цієї букмекерської контори.

Ті гравці, які проводять велику кількість ставок одночасно, скажімо, по системі суперекспрес можуть вибрати спеціальну опцією multilife, яка дає їм можливість одночасно відстежувати ситуацію і коефіцієнти максимум по тридцяти матчів. Що дає можливість максимально оптимізувати процес проведення ставок і дозволяє зробити його максимально ефективним.