Вхід в особистий кабінет на сайті БК 1хбет буде відкритий для нового гравця відразу ж після проходження ним реєстрації. Особистий кабінет на офіційному сайті 1xbet для кожного гравця створюється автоматично і є індивідуальним.

Вхід в особистий кабінет гравця захищений індивідуальним паролем і номером особового рахунку. Пароль для входу в свій кабінет гравець вказує при проходженні реєстрації, номером особистого рахунку присвоюється йому після завершення реєстрації та приходить на вказану в анкеті гравця адреса особистої електронної пошти.


В особистому кабінеті користувача на сайті букмекерської контори 1хбет в спеціальній опції розміщуються особисті реєстраційні дані гравця, історія проведених їм ставок, а також номер контактного мобільного телефону, логін для листування в Skype, і логін для використання чату техпідтримки. Вся ця, особиста інформація повністю прихована від сторонніх очей і доступна тільки цього гравця.

Функціональні можливості особистого кабінету гравця на сайті БК 1xbet дають йому можливість:

  1. поповнювати депозит будь-яким зручним способом.
  2. проводити ставки в будь-якому зручному режимі.
  3. проводити поодинокі ставки і ставки по системі суперекспрес.
  4. відправляти заявку на виведення грошей.
  5. виводити виграні гроші, будь-яким зручним для себе способом.
  6. брати участь в розіграші тиражу спортивного тоталізатора.
  7. переглянути історію всіх проведених ставок.
  8. переглянути історію проведених фінансових операцій.
  9. відправляти свої питання та отримувати консультації від фахівців служби тех. підтримки.

Функціональні можливості особистого кабінету відкриті і доступні для всіх зареєстрованих користувачів сайту без будь-яких часових обмежень.

Адміністрація букмекерської компанії гарантує користувачам свого сайту повну безпеку і нерозголошення особистих і фінансових даних.