Ставки на все без винятку матчі, які проходять в рамках регулярного чемпіонату КХЛ приймаються через лінію 1Хбет на дуже вигідних умовах, як безпосередньо перед початком матчу, так і під час перегляду в режимі live ставки. За цим на самі видовищні і принципові хокейним матчів ця букмекерська контора виставляє максимальні коефіцієнти, що радує любителів хокею, які проводять ставки на цей захоплюючий вид спорту цього виду дуже цікавого командного спорту.

При цьому розмір максимальних коефіцієнтів поширюється не тільки на одиночні або експрес ставки, а й на ті ставки, які проводяться через розпис.


1Хбет дає можливість користувачам свого сайту вигідно проводити ставки на результати матчів, які проходять в регулярному чемпіонаті Континентальної Хокейної Ліги. Популярність таких ставок стала можлива перш за все завдяки максимально високим котируванням за коефіцієнтами. Такі коефіцієнти будуть поширюється на всі хокейні матчі, які проходять, як безпосередньо під час чемпіонату, так і в розіграші головного трофея кубка Гагаріна.

Матчі в КХЛ, відрізняються максимально високим напруженням боротьби, оскільки в цьому турнірі завжди грають тільки найсильніші хокейні команди. І тому в цьому чемпіонаті досить часто виграють ставки, зроблені проти фаворита матчу. Приймаються ці ставки проти фаворита через максимально високі коефіцієнти.

Ставки, на всі матчі, які проходять в рамках чемпіонаті Континентальної Хокейної Ліги унікальні тим, що в матчах цих суперників переможець може визначатися не в основний час, а під час овертайму або при пробитті серії буллітів. Такий варіант розвитку ситуації в хокейному матчі необхідно враховувати насамперед при складанні попереднього прогнозу при проведенні ставок.

Непередбачуваність і досить висока принциповість матчів з хокею значно ускладнює процес попереднього прогнозування, але збільшує розмір коефіцієнтів, що виставляються на ці матчі в лінії 1Хбет.

Для максимального полегшення прогнозистам системи попереднього прогнозування на сайті букмекера був створений спеціалізований розділ, який присвячений всім статистичним результатами. Завдяки цьому розділу, все статистичні дані доступні азартним гравцям в будь-який зручний для них час.

На підставі цих даних можна робити детальний аналіз і скласти максимально точний попередній прогноз, і успішно зробити ставки на результат матчу і на різні події, які потенційно можуть в ньому статися.

ставки на кхл

1Хбет дає можливість спортивним прогнозистам вигідно провести ставку на матчі, які проходять в рамках регулярного чемпіонаті Континентальної Хокейної Ліги. Такі ставки в результаті будуть прийняті перед початком матчів в режимі перегляду live трансляції. Різні варіанти проведення ставки дають прогнозистів

можливість скласти свій прогноз грунтуючись на різних показниках в грі і провести вигідну ставку на події, які зможуть в ньому статися, через широку розпис.

Вдаючись до детального аналізу різних показників, спортивний прогнозист може дуже вигідно скласти свій попередній прогноз, на результат і переможця в матчі, а також на різні події, які потенційно можуть статися під час гри.

Подібна ставка дає спортивному прогнозистів унікальну можливість виграти багато використовуючи широку розпису, яка поширяться на всі матчі, що проходять в сезоні.

Розпис на сайті букмекерської контори 1Хбет дає спортивним прогнозистам можливість максимально вигідно зробити свою ставку на:

 1. результат окремого періоду.
 2. тотал більше/менше.
 3. результат періоду.
 4. загальна кількість вилучень.
 5. загальне штрафний час.
 6. переможця серії буллітів.
 7. загальнокомандний тотал.
 8. загальна кількість закинутих шайб.
 9. індивідуальну статистику хокеїстів.
 10. кількість вилучень в матчі.
 11. результат овертайму.

Така глибока розпис, буде сьогодні в повній мірі поширяться на абсолютно всі матчі, що проходять у Континентальній хокейній Лізі і на матчі, які сьогодні проходять у фінальній серії Кубка Гагаріна. Ставки через розпис дуже вигідні для спортивних прогнозистів, оскільки саме вони дають прогнозистам можливість зробити ставку на події, які відбуваються в хокейному матчі через максимально високі коефіцієнти.