Бонуси за виграшні і навіть програшні ставки лунають досить щедрі, а різні акції з розіграшами цінних і дорогих призів для постійних гравців на сайті БК 1хбет проводяться регулярно.

Описати в кілька рядків всю бонусну програму яка доступна зареєстрованим користувачам сайту 1xbet навряд чи вийде, тому ми хочемо присвятити цій досить важливою для нових і постійних гравців темі, цілу статтю.


Потрібно сказати, що бонуси зареєстровані користувачі сайту букмекерської контори 1хбет починають отримувати вже з найперших хвилин після проходження реєстрації. Свій перший вітальний бонус гравець і отримує як раз-таки за те, що він зареєструвався на сайті цього букмекера і зробив перше поповнення свого депозиту.

Розмір привітального бонусу буде дорівнює ста відсоткам, які будуть нараховані на суму першого поповнення гравцем свого депозиту. Саме тому, для того щоб мати на проведення своїх спортивних ставки в 2 рази більша грошей, і щоб ця сума була по-справжньому значною, новому гравцеві необхідно поповнити свій депозит в перший раз на максимально можливу суму грошей, щоб відповідно і отримати максимально можливий бонус .

Точно таким же чином гравець зможе збільшувати свій ігровий баланс бонусними грошима для проведення додаткових ставок щоп'ятниці якщо візьме участь в акції "Щаслива п'ятниця", яка проводиться раз на тиждень на сайті букмекерської контори 1xbet.

Участь в цій акції дає гравцеві можливість також збільшити суму, що внесена ним на свій ігровий рахунок рівно на сто відсотків. Правда для отримання гравцем даного бонусу необхідно поповнити свій депозит одним платежах поки не закінчилася п'ятниця. Зробивши таке поповнення користувач сайту, також отримає в 2 рази більше грошей для проведення своїх ставок, правда розмір п'ятничного бонуса на відміну від вітального має певні обмеження. Зокрема, поповнити свої ігровий рахунок гравець може на суму лише від 1 до 100 євро і тому максимальний розмір бонусу може дорівнювати лише сумі в сто євро.

"Експрес дня" - це ще один дуже вигідний бонус, який можна отримувати щодня на сайті БК 1xbet. Це бонусне пропозицію було створено насамперед для професійних прогнозистів, які вміють створювати свої індивідуальні прогнози на результат і результат матчів і вже мали досить успішний досвід проведення експрес ставок. Саме для таких професійних гравців щоранку букмекер створює кілька варіантів різних експрес ставок. Абсолютно будь-який зареєстрований користувач сайту може вибрати для себе будь-яку із запропонованих в списку експрес ставок і провести її, не тільки перед початком матчів, але навіть в режимі Live. Якщо така ставка, виявиться виграшною гравець отримає не тільки виграш, але і десятивідсотковий бонус на підсумкову суму коефіцієнта.

Отримати бонус 1xbet

Дуже приємним бонусом можна назвати можливість іменинникам в день свого народження проводити ставки на спорт на сайті букмекерської контори 1xbet. Кожен зареєстрований користувач сайту в свій день народження зможе провести в свій день народження безкоштовно ставку на будь-який матч або ж змагання. Цю ставка буде оплачена букмекерів, а ось виграш по ній користувач сайту отримає на свій особистий депозит в якості подарунка на свій день народження.

Сьогодні бонуси на сайті букмекера можна отримати не тільки за виграші або ж за поповнення ігрового рахунку. Нараховують їх навіть в тому випадку якщо прогнозист зробив невірний прогноз і програв. Такий бонус дасть гравцеві можливість отримавши гроші на ставки відіграти свій програш. А нараховується цей втішний бонус, тільки в тому випадку якщо користувач сайту двадцять разів поспіль програв. Якщо гравця переслідують невдачі і невезіння, завдяки досить гнучкою системі заохочення, створеної на сайті 1хбет він зможете отримати назад свої програні гроші, а часом і трохи більше ніж програв. Розмір такого втішного бонусу буде прямо залежати від того які ставки робив гравець і як багато ним було програно.

Бонусна програма лояльності, призначена для постійних гравців розроблена досить гнучко і розподіляється вона таким чином, що фактично кожен зареєстрований користувач сайту зможе, як мінімум кілька разів на рік отримувати ті чи інші призи та винагороди, що безумовно приємно і звичайно ж стимулює і далі проводити ставки на сайті букмекерської контори 1хбет.